Dla firm i przedsiębiorstw

Usługi porządkowe dla firm

Oferujemy kompleksowe i dokładne sprzątanie biur, hal, lokali handlowo-usługowych itp.

Pozostałe usługi

Pozostałe usługi porządkowe

Świadczymy także specjalistyczne usługi sprzątania hal i magazynów, prania chemicznego itd.

Świadczymy profesjonalne usługi sprzątające na terenie Wrocławia. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli przedsiębiorstw, biur, hal czy lokali handlowo-usługowych. Wykonujemy również perfekcyjne sprzątanie dla osób prywatnych. Ponadto ważną częścią działalności IP Clean są usługi specjalistyczne.

Czytaj więcej

Usługi sprzątające Wrocław – firmy, biura, hotele, hale i magazyny

Utrzymane w czystości miejsca wpływają na wizerunek firmy, a także samopoczucie pracowników. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług firmy sprzątającej. W IP Clean działamy według ściśle wyznaczonego planu oraz korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i środków czystości. Dzięki temu pozostawiamy w danym miejscu czystość widoczną na pierwszy rzut oka, a przy tym w pełni higieniczną i bezpieczną dla użytkowników. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem powierzchni (także po remontach) w firmach, w budynkach w stanie deweloperskim czy blokach, wyrzucaniem śmieci oraz uzupełnieniem środków czystości w biurach.

Oferujemy też kompleksowe sprzątanie mieszkań prywatnych. Sprzątamy nawet pod nieobecność gospodarzy po wcześniejszym odbiorze kluczy w dogodnym dla nich miejscu. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Usługi sprzątające we Wrocławiu

W obszarze takim, jak usługi sprzątające Wrocław to miasto, w którym zaufało nam już wielu klientów. To zasługa doskonałej jakości usług oraz sprawnego kontaktu ze zleceniodawcą. W każdej współpracy stawiamy na przejrzyste zasady. Podpisujemy umowę, a sprzątaniem zajmują się wyłącznie pracownicy zatrudnieni w IP Clean. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz ceną pakietów.